· doświadczenie · zaangażowanie · rzetelne przygotowanie ·

Katarzyna Sitek-Turek

Administracja

Ewa Staszak

Adwokat

Łukasz Hynek

Strateg

Zespół operacyjny

Grupa ekspercka

Łukasz Hynek

Strateg

Ewa Staszak

Adwokat

Katarzyna Sitek-Turek

Administracja

Zespół operacyjny

Grupa ekspercka

Pakt Inkasso powstało w 2008 i od samego początku wyznacza kierunek skutecznej windykacji i trendy w branży. Łukasz Hynek założyciel i lider firmy  ma na swoim koncie  blisko 15 lat doświadczenia . Pakt Inkasso od lat, niezmiennie dba o swój rozwój i ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług, dlatego też zajmuje się nie tylko windykacją, ale także, wywiadem gospodarczym oraz detektywistyką obyczajową. Natomiast wieloletnie doświadczenie oraz obserwacja zmieniającej się rzeczywistości świata biznesu i przepisów prawa doprowadziło do powołania koronnego dziś działu w Pakt Inkasso jakim jest Detektywistyka dla biznesu .

Detektywistyka dla biznesu to nowe spojrzenie i możliwości na trudnej drodze jaką jest dochodzenie należności. Ze względu na specyfikę branży siedziba firmy znajduje się w dyskretnym miejscu, a obiekt jest monitorowany i strzeżony. Firma dba o stały rozwój technologiczny i strategiczny. Pakt Inkasso swoimi działaniami obejmuje rynek ogólnopolski  w wyniku czego współpracuje z przedsiębiorstwami oraz osobami prywatnymi na terenie całego kraju. Pozwala to zapewnić Swoim  Klientom najwyższą skuteczność prowadzonych działań, co możliwe jest dzięki znajomości terenu, na którym prowadzone są czynności.

Dzięki temu, że Pakt Inkasso tworzą wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem w branży, dla których praca jest pasją i pewnego rodzaju misją społeczną, Klienci współpracują z firmą przez lata.

Firmę tworzą nie tylko specjaliści zajmujący się windykacją i detektywistyką, ale także prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach oraz sprawnie działająca administracja, która maksymalnie odciąża Klientów i dzięki, której działania prowadzone są terminowo i kompleksowo. Pakt Inkasso to trójwymiarowe podejście do windykacji, poczucie odpowiedzialności za każdego Klienta, skuteczność, autentyczność, wiarygodność, rzetelność, a także strategia dostosowana indywidualnie do potrzeb Klienta.

PAKT INKASSO

WYKWALIFIKOWANI SPECJALIŚCI Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM.

UL. WILLOWA 6, 66-400 GORZÓW WLKP.