Chat with us, powered by LiveChat

Detektywistyka Biznesowa

Detektywistyka dla biznesu - wsparcie windykacji

Detektywistyka biznesowa

Jako licencjonowane biuro detektywistyczne udostępniamy naszym Klientom instrumenty do tego, by nie tylko skutecznie odzyskiwać należności, ale także odpowiednio przygotowywać się do współpracy z nowymi kontrahentami.

Na zlecenie Klienta pozyskujemy potrzebne informacje, sprawdzamy powiązania biznesowe dłużnika, badamy jego ewentualną działalność przestępczą i docieramy do jego majątku, dzięki czemu możliwe staje się odzyskanie należności. Dzięki temu, że od lat działamy na rynku lokalnym – w województwie lubuskim jesteśmy wstanie dotrzeć do potrzebnych informacji. Natomiast wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na połączenie wiedzy w logiczną całość, która finalnie doprowadza nas do pozytywnego rozwiązania sprawy.

Co pozwala nam na docieranie do potrzebnych informacji? Odpowiedzią jest wieloletnie doświadczenie, wiedza, znajomość środowiska i terenu, na którym działamy, grupa ekspertów, a także zaplecze technologiczne.

Pakt Inkasso stawia na ciągły rozwój i podnoszenie jakości świadczonych usług, dlatego też jako pierwsza i jedyna firma w województwie lubuskim powołała do życia detektywistykę dla biznesu. Specjalizacja ta powstała po to, by między innymi wspierać i udoskonalać działania windykacyjne.

Detektywistyka gospodarcza gorzów detektyw firma detektywistyczna

Łukasz Hynek

Założyciel, właścicel i lider Pakto Inkasso

Od lat związany ze środowiskiem biznesowym w województwie lubuskim i województwach sąsiednich - zachodniopomorskim, wielkopolskim i dolnośląskim. Założyciel firmy Pakt Inkasso. Od początku swojej działalności stawia ogromy nacisk na profesjonalizm swoich usług. Już ponad 10 lat skutecznie odzyskuje pieniądze dla swoich klientów.

Jego znajomości w branży pozwalają mu szybko i rzetelnie wykonywać powierzone mu działania. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Ukończył m.in. kursy asertywności oraz perswazji w windykacji. Jest studentem Wyższej Szkoły Pedagogii i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na kierunku Psychologia.

0101
Niezbędne wsparcie biznesu

Dbałość o relacje biznesowe, odpowiedni wybór partnerów, a także płynność finansowa to główne aspekty wpływające na stabilność budowanego biznesu. Mnogość firm oraz rotacja pracowników sprawia, że nietrudno zbudować koneksję z nieodpowiednim kontrahentem.

Firma Pakt Inkasso dzięki wieloletniemu doświadczeniu w mediacjach, windykacji oraz przy współpracy z najlepszymi kancelariami prawnymi pozwala skutecznie odbudować współpracę z firmami, odzyskać należne środki finansowe, a także wsparcie w prowadzeniu spraw formalnych.

0202
Pomoc na wielu płaszczyznach

Misją Pakt Inkasso jest zapewnienie stabilności biznesu współpracujących firm. Proces windykacji, detektywistyka czy wywiad gospodarczy wymaga znajomości wielu dziedzin oraz wykorzystanie najnowszych technologii i systemów.

Wypracowane przez lata procesy wsparcia biznesu pozwalają skutecznie pomagać klientom na wielu płaszczyznach. Windykacja, w której skuteczność na etapie mediacji sięga 70% pozwala zakończyć ten trudny proces przed wstąpieniem na najtrudniejszy etap prawny.

0303
Nowoczesny sprzęt i technologie

W dzisiejszych czasach możliwości technologiczne, sprzętowe i administracyjne pozwalają skutecznie zweryfikować partnerów biznesowych jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Dzięki temu można skutecznie uniknąć problematycznych decyzji.

W przypadku zbudowania skomplikowanych relacji biznesowych Paki Inkasso dzięki posiadanym technologiom, znajomościom w branży oraz administracji rynku lokalnego w skuteczny sposób pozyskuje niezbędną wiedzę oraz skutecznie odzyskuje należności dla swoich klientów.