detektywistyka gospodarcza

Detektywistyka dla biznesu – to początek Państwa szerszej wiedzy o nowej formule i odmiennym spojrzeniu na usługi detektywistyczne.  Detektywistyka dla biznesu to w najprostszym jej ujęciu połączenie wywiadu gospodarczego i  windykacji. Sam wywiad gospodarczy to proces polegający na analizie różnych wątków,  powiązań finansowych, biznesowych  i personalnych związanych z przedmiotem zlecenia. Proces windykacji zaś to kilka elementów, na które składa się postępowanie polubowne, czyli negocjacje pozasądowe, postępowania sądowe oraz proces egzekucji komorniczej.

W chwili obecnej sytuacja przedsiębiorców chcących odzyskać utracone środki jest mało komfortowa. Przepisy prawa nie są dostosowane do realiów współczesnego świata biznesu. Postepowania komornicze często ograniczają się do zajęcia rachunków bankowych i zwrotu podatku VAT. Również  same przepisy dla komorników mocno ograniczają możliwości skutecznej egzekucji. Należy  przy tym wszystkim mieć na uwadze, że świadomość dłużników bo o nich tu przecież mowa jest dziś zdecydowanie większa jak chociażby dekadę temu. Wykorzystują oni możliwości  prawne powodując chociażby obstrukcje procesowe, czy egzekucyjne.  Moje piętnastoletnie doświadczenie oraz brak wewnętrznej zgody na obecną sytuację związaną z trudnościami w odzyskiwaniu należności spowodowały analizę całej  mojej dotychczasowej zawodowej pracy. Wszystko to miało na celu odnalezienie rozwiązania dla obecnej trudnej sytuacji, w której znajdują się wierzyciele.

Detektywistyka biznesowa to poszukiwanie ukrytych  składników majątku lub takiego majątku , który został zbyty przez dłużnika powodując niejednokrotnie doprowadzenie do bezskutecznego umorzenia postepowania egzekucyjnego. Badamy przebieg zbywania udziałów w spółkach kapitałowych oraz rzeczywistą odpowiedzialność poszczególnych osób za zobowiązania które powstały w czasie ich zarządzania. To również sprawdzenie rzeczywistego udziału osób wchodzących w skład zarządu w funkcjonowaniu spółek, dotyczy to sytuacji, w których do prowadzenia przedsiębiorstw używa się  „ instytucję”  tak zwanych “słupów” .

Detektywistyka dla biznesu  to cała złożona sieć czynności które mocno uzależnione są od poszczególnego  przypadku. Dlatego zachęcam do kontaktu z Nami. Pozwoli   on na obranie odpowiedniego kierunku w celu skutecznego odzyskania Państwa  należności . Pakt Inkasso to również profesjonalna opieka prawna, która prowadzona jest w oparciu o zgromadzony materiał i wykorzystywana w  zależności od rodzaju sprawy. Wybór Kancelarii prawnych współpracujących z Pakt Inkasso nie jest przypadkowy. Prawnicy obsługujący Naszą firmę to uznane marki doskonale znające się na powierzanych im zadaniach.

Pozwoliło to na powołanie do życia działu, który stał się w Pakt Inkasso koronnym narzędziem w skutecznym procesie odzyskiwania należności. To zaplanowane i bardzo szeroko zakrojone działania polegające na zbadaniu ewentualnych zamierzonych przez dłużnika kroków, które doprowadzić mogły  do utraty środków w Państwa przedsiębiorstwie.

Darmowa
Konsultacja

Katarzyna Sitek-Turek

Administracja

Ewa Staszak

Adwokat

Łukasz Hynek

Strateg

Zespół operacyjny

Grupa ekspercka

Łukasz Hynek

Strateg

Ewa Staszak

Adwokat

Katarzyna Sitek-Turek

Administracja

Zespół operacyjny

Grupa ekspercka

15 lat doświadczenia

gwarancja jakości

wysoka skuteczność

dyskrecja i bezpieczeństwo

doświadczony zespół

ŁUKASZ HYNEK

· Przedsiębiorca · Detektyw · Strateg ·
· Student Psychologii ·

Założyciel firmy Pakt Inkasso. Już od blisko 15 lat związany z branżą windykacyjną i ze środowiskiem biznesowym w województwie lubuskim. Procesy windykacyjne zna od podszewki. Stawia ogromny nacisk na profesjonalizm świadczonych usług i rzetelność.

Wraz z grupą wykwalifikowanych ekspertów szybko i skutecznie wykonuje powierzone mu zadania, a praca jest dla niego pasją i misją. Nigdy nie zapomina o autentyczności, wiarygodności i wsparciu swoich Klientów na każdym etapie działań. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Ukończył m.in. kursy asertywności, perswazji w windykacji. Jest studentem Wyższej Szkoły Pedagogii i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na kierunku Psychologia.

DETEKTYWISTYKA GOSPODARCZA

DETEKTYWISTYKA DLA FIRM

_____

Jako pierwsza i jedyna firma w województwie lubuskim powołaliśmy do życia detektywistykę dla biznesu.

WSPARCIE DZIAŁAŃ WINDYKACYJNYCH

_____

Specjalizacja ta powstała po to, by między innymi wspierać i udoskonalać działania windykacyjne.

KONCESJONOWANA FIRMA DETEKTYWISTYCZNA

_____

Jako licencjonowane biuro detektywistyczne wspieramy naszych Klientów nie tylko w odzyskiwaniu należności, ale także w odpowiednim przygotowaniu się do współpracy z nowymi kontrahentami.

KOMPLEKSOWE ROZPOZNANIE

_____

Sprawdzamy powiązania biznesowe dłużnika, badamy jego ewentualną działalność przestępczą i docieramy do jego majątku, dzięki czemu możliwe staje się odzyskanie należności.

ZNAJOMOŚĆ RYNKU

_____

Dzięki temu, że od lat działamy na rynku całego kraju – jesteśmy wstanie dotrzeć do wielu potrzebnych informacji za pomocą sieci licznych kontaktów.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

_____

Natomiast wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na połączenie wiedzy w logiczną całość, która finalnie doprowadza nas do pozytywnego rozwiązania sprawy.

UL. WILLOWA 6, 66-400 GORZÓW WLKP.