Detektywistyka Gospodarcza

Detektywistyka dla biznesu to w najprostszym jej ujęciu połączenie wywiadu gospodarczego i windykacji. Dotrzemy do ukrytego majątku Twojego dłużnika, dzięki czemu otrzymasz informacje niezbędne do walki w sądzie. Razem z nami dowiesz się kto stoi za próbami zbycia majątku spółki. Dzięki nam dowiesz się kto w praktyce powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności za działalność przestępczą w sytuacji, w której do prowadzenia przedsiębiorstwa używa się tzw. słupów.

Nasz sposób działania zależy od specyfiki konkretnej sprawy. Dlatego zachęcamy do kontaktu! Wspólnie opracujemy plan działania w celu odzyskania Twoich należności.

detektywistykę gospodarczą  opisujemy dokładniej w naszym blogu!

Z tych usług możesz skorzystać w ramach detektywistyki gospodarczej:

DETEKTYWISTYKA GOSPODARCZA

DETEKTYWISTYKA DLA FIRM

_____

Jako pierwsza i jedyna firma w województwie lubuskim powołaliśmy do życia detektywistykę gospodarczą.

WSPARCIE DZIAŁAŃ WINDYKACYJNYCH

_____

Specjalizacja ta powstała po to, by wspierać i udoskonalać działania windykacyjne.

KONCESJONOWANA FIRMA DETEKTYWISTYCZNA

_____

Jako licencjonowane biuro detektywistyczne wspieramy naszych klientów nie tylko w odzyskiwaniu należności, ale także w odpowiednim przygotowaniu się do współpracy z nowymi kontrahentami.

KOMPLEKSOWE ROZPOZNANIE

_____

Sprawdzamy powiązania biznesowe dłużnika, badamy jego ewentualną działalność przestępczą i docieramy do jego majątku. Dzięki temu odzyskujemy należności.

ZNAJOMOŚĆ RYNKU

_____

Dzięki temu, że od lat działamy w całym kraju jesteśmy w stanie dotrzeć do wielu potrzebnych informacji za pomocą sieci licznych kontaktów.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

_____

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na połączenie wiedzy w logiczną całość, która finalnie doprowadza nas do pozytywnego rozwiązania sprawy.