Chat with us, powered by LiveChat

Detektywistyka Obyczajowa

Detektywistyka obyczajowa - Pakt Inkasso

Detektywistyka obyczajowa

Docieramy do informacji w sposób skuteczny i nieszablonowy przy zachowaniu najwyższego poziomu prowadzonych działań. Strategię działania dostosowujemy indywidualnie do sprawy i potrzeb Klienta. Dbamy również o stały rozwój technologiczny i sprzętowy, który w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i rzetelnością pozwala na docieranie do pożądanych informacji.

Ze względu poczucia komfortu naszych Klientów i na specyfikę branży zadbaliśmy o to, by siedziba firmy znajdowała się w dyskretnym miejscu. Ponadto obiekt jest monitorowany i strzeżony. Dbamy również o stały rozwój technologiczny i strategiczny.

Również w detektywistyce obyczajowej koncentrujemy się na działaniu lokalnym i współpracy w obrębie województwa lubuskiego i województw sąsiednich – zachodniopomorskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego, co daje nam przewagę i wpływa na skuteczność prowadzonych działań.

Słuchając potrzeb naszych Klientów zajmujemy się także typową detektywistyką obyczajową. Podejmujemy sprawy z bardzo różnego zakresu, między innego takiego jak: sprawy rozwodowe, rodzinne, odszkodowawcze, ubezpieczeniowe, cywilne i karne, niewierność czy też konflikty.

Firma detektywistyczna Gorzów Wlkp Detektyw

Łukasz Hynek

Założyciel, właścicel i lider Pakto Inkasso

Od lat związany ze środowiskiem biznesowym w województwie lubuskim i województwach sąsiednich - zachodniopomorskim, wielkopolskim i dolnośląskim. Założyciel firmy Pakt Inkasso. Od początku swojej działalności stawia ogromy nacisk na profesjonalizm swoich usług. Już ponad 10 lat skutecznie odzyskuje pieniądze dla swoich klientów.

Jego znajomości w branży pozwalają mu szybko i rzetelnie wykonywać powierzone mu działania. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Ukończył m.in. kursy asertywności oraz perswazji w windykacji. Jest studentem Wyższej Szkoły Pedagogii i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na kierunku Psychologia.

0101
Niezbędne wsparcie biznesu

Dbałość o relacje biznesowe, odpowiedni wybór partnerów, a także płynność finansowa to główne aspekty wpływające na stabilność budowanego biznesu. Mnogość firm oraz rotacja pracowników sprawia, że nietrudno zbudować koneksję z nieodpowiednim kontrahentem.

Firma Pakt Inkasso dzięki wieloletniemu doświadczeniu w mediacjach, windykacji oraz przy współpracy z najlepszymi kancelariami prawnymi pozwala skutecznie odbudować współpracę z firmami, odzyskać należne środki finansowe, a także wsparcie w prowadzeniu spraw formalnych.

0202
Pomoc na wielu płaszczyznach

Misją Pakt Inkasso jest zapewnienie stabilności biznesu współpracujących firm. Proces windykacji, detektywistyka czy wywiad gospodarczy wymaga znajomości wielu dziedzin oraz wykorzystanie najnowszych technologii i systemów.

Wypracowane przez lata procesy wsparcia biznesu pozwalają skutecznie pomagać klientom na wielu płaszczyznach. Windykacja, w której skuteczność na etapie mediacji sięga 70% pozwala zakończyć ten trudny proces przed wstąpieniem na najtrudniejszy etap prawny.

0303
Nowoczesny sprzęt i technologie

W dzisiejszych czasach możliwości technologiczne, sprzętowe i administracyjne pozwalają skutecznie zweryfikować partnerów biznesowych jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Dzięki temu można skutecznie uniknąć problematycznych decyzji.

W przypadku zbudowania skomplikowanych relacji biznesowych Paki Inkasso dzięki posiadanym technologiom, znajomościom w branży oraz administracji rynku lokalnego w skuteczny sposób pozyskuje niezbędną wiedzę oraz skutecznie odzyskuje należności dla swoich klientów.