Chat with us, powered by LiveChat

Windykacja

Windykacja - Pakt Inkasso

Windykacja

To właśnie windykacja dała początek firmie Pakt Inkasso i stała się jej podstawą do dalszego rozwoju. Niezwykle ważnym wyróżnikiem firmy jest skoncentrowanie się na działaniu lokalnym – w województwie lubuskim. To dzięki dokładnej znajomości środowiska i terenu prowadzone działania windykacyjne są wysoce skuteczne.

Co ważne, Pakt Inkasso prowadzi działania terenowe, utrzymuje bezpośredni i stały kontakt z dłużnikiem, maksymalnie odciąża Klientów i wykorzystuje zebraną wcześniej wiedzę na temat dłużnika, co pozwala na maksymalne skrócenie czasu odzyskiwania należności. Firmę tworzą nie tylko eksperci zajmujący się windykację, negocjacjami i mediacjami, prawnicy specjalizujący się w poszczególnych dziedzinach, ale również sprawnie działający dział administracyjny, który na bieżąco udostępnia Klientowi informacje dotyczące etapu postępowania windykacyjnego.

Pakt Inkasso patrzy na windykację trójwymiarowo, prowadzi postępowanie windykacyjne i towarzyszy swoim Klientom na każdym etapie współpracy. Za podstawowy cel obiera sobie windykację soft – realizowaną w sposób polubowny, na drodze mediacji i negocjacji.

Windykacja Gorzów Firma Windykacyjna

Jak przebiega proces windykacji?

  • Podczas pierwszego spotkania z Klientem zapoznajemy się ze sprawą, przeprowadzamy analizę, zbieramy wszystkie potrzebne informacje i przygotowujemy odpowiednią strategię windykacji, która pozwoli nam na rozwiązanie sprawy z jak najlepszym skutkiem i w jak najkrótszym czasie. Niezwykle istotne jest dla nas to, by problem został rozwiązany na drodze mediacji i do tego dążymy. Jeśli jednak jest to niemożliwe reprezentujemy Klienta również podczas procesu sądowego.
  • Przeprowadzamy mediacje, podczas których utrzymujemy stały kontakt z dłużnikiem. Sprawy prowadzone są przez wyspecjalizowanych negocjatorów, dzięki czemu w 70% udaje się je rozwiązać na tym właśnie etapie.
  • Jeżeli nie jest możliwe rozwiązanie sprawy na poziomie mediacji odzyskujemy należności na drodze sądowej. Zapewniamy Klientowi reprezentowanie go w sądzie przez wyspecjalizowanych w odpowiedniej, konkretnej dziedzinie. Przeprowadzamy wywiad gospodarczy, m.in. ustalamy majątek dłużnika, dzięki czemu prowadzone działania są skuteczne. Działamy kompleksowo, dlatego też bierzemy również aktywny udział w egzekucji należności. Pracujemy aż do momentu, w którym Klient odzyska swoje pieniądze.

Łukasz Hynek

Założyciel, właścicel i lider Pakto Inkasso

Od lat związany ze środowiskiem biznesowym w województwie lubuskim i województwach sąsiednich - zachodniopomorskim, wielkopolskim i dolnośląskim. Założyciel firmy Pakt Inkasso. Od początku swojej działalności stawia ogromy nacisk na profesjonalizm swoich usług. Już ponad 10 lat skutecznie odzyskuje pieniądze dla swoich klientów.

Jego znajomości w branży pozwalają mu szybko i rzetelnie wykonywać powierzone mu działania. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Ukończył m.in. kursy asertywności oraz perswazji w windykacji. Jest studentem Wyższej Szkoły Pedagogii i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na kierunku Psychologia.

0101
Niezbędne wsparcie biznesu

Dbałość o relacje biznesowe, odpowiedni wybór partnerów, a także płynność finansowa to główne aspekty wpływające na stabilność budowanego biznesu. Mnogość firm oraz rotacja pracowników sprawia, że nietrudno zbudować koneksję z nieodpowiednim kontrahentem.

Firma Pakt Inkasso dzięki wieloletniemu doświadczeniu w mediacjach, windykacji oraz przy współpracy z najlepszymi kancelariami prawnymi pozwala skutecznie odbudować współpracę z firmami, odzyskać należne środki finansowe, a także wsparcie w prowadzeniu spraw formalnych.

0202
Pomoc na wielu płaszczyznach

Misją Pakt Inkasso jest zapewnienie stabilności biznesu współpracujących firm. Proces windykacji, detektywistyka czy wywiad gospodarczy wymaga znajomości wielu dziedzin oraz wykorzystanie najnowszych technologii i systemów.

Wypracowane przez lata procesy wsparcia biznesu pozwalają skutecznie pomagać klientom na wielu płaszczyznach. Windykacja, w której skuteczność na etapie mediacji sięga 70% pozwala zakończyć ten trudny proces przed wstąpieniem na najtrudniejszy etap prawny.

0303
Nowoczesny sprzęt i technologie

W dzisiejszych czasach możliwości technologiczne, sprzętowe i administracyjne pozwalają skutecznie zweryfikować partnerów biznesowych jeszcze przed rozpoczęciem współpracy. Dzięki temu można skutecznie uniknąć problematycznych decyzji.

W przypadku zbudowania skomplikowanych relacji biznesowych Paki Inkasso dzięki posiadanym technologiom, znajomościom w branży oraz administracji rynku lokalnego w skuteczny sposób pozyskuje niezbędną wiedzę oraz skutecznie odzyskuje należności dla swoich klientów.